Polish Flag

Polish Time : Poland UTC+ 01:00

*** Translator ***

Napisz do Nas

Witamy na naszej stronie kontaktowej! Jesteśmy gotowi odpowiedzieć na wszystkie pytania, jakie możesz mieć związane z naszą działalnością. Nasz doświadczony zespół jest tutaj, aby udzielić fachowej pomocy i porad, dostosowanych do Twoich indywidualnych potrzeb. Wypełnij poniższy formularz, a my postaramy się jak najszybciej odpowiedzieć na Twoje zapytania.    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez medium „X Management Center” w celu udzielenia odpowiedzi na moje zapytanie przesłane za pomocą formularza kontaktowego.

    Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej zwane „RODO”), wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na moje zapytanie.

    Zostałem/am poinformowany/a o prawie do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Zapoznałem/am się z Polityką Prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych i moich praw związanych z przetwarzaniem danych.

    Powrót na stronę główną